Wspierają nas: 

Rozmowa z Panem Adamem Dylą,właścicielem firmy budowlanej Integra sp. z.o.o. deweloperem
z Lublińca, który był sponsorem naszego wyjazdu
na zawody w DALZ do Świdnika oddalonego od Lublińca aż o 250 km. Tym większe podziękowania dla
p. Adama, bo koszty związane z naszym startem
były większe niż zwykle.

Co skłoniło Pana do zaangażowania w nasz projekt?

Dowiedziałem się o Stowarzyszeniu pocztą pantoflową, od mojego współpracownika p. Tomasza Szaforza. Usłyszałem, że cały projekt jest poświęcony głównie dzieciom  a ponieważ moja córka jeździ konno postanowiłem pomóc.

Dla mnie ważne jest również to, że z góry wiedziałem na co będzie przeznaczona kwota, którą przekazuje. W ten sposób wiem w co się konkretnie angażuję. Skoro umożliwiłem komuś start w zawodach,
to bardzo się cieszę.

Tak naprawdę, umożliwił Pan nam start w zawodach, ale my dodatkowo z tych pieniędzy zakupiliśmy koszulki z logo naszego Stowarzyszenia. Dzięki temu nasz zespół wygląda profesjonalnie,
a Pan oglądając teraz jakiekolwiek nasze zdjęcia widzi swój wkład
w nasz wizerunek.

Tym bardziej się cieszę.

Panie Adamie, teraz kilka słów o Pańskiej firmie,czym się zajmuje Pana firma ?

Świadczymy usługi budowlane począwszy od remontów mieszkań
i domów poprzez budowy domów jedno i wielorodzinnych a kończąc
na większych inwestycjach typu hale przemysłowe, zaplecza socjalne, termomodernizacje budynków użyteczności publicznej jak
np. Powiatowe Centrum Usług Społecznych, budynek dawnej przychodni ZOZ w Lublińcu.

Jeżeli będziemy chcieli np. wybudować stajnię, pomieszczenia socjalne albo może nawet hale pod ujeżdżalnie, to możemy się do Was zwrócić?

Tak, jak najbardziej. Świadczymy kompleksowe usługi, czyli możemy wybudować budynek, wykończyć  pomieszczenia, ale również pomóc
w zagospodarowaniu terenu, ponieważ zajmujemy się również rekultywacją, zazielenianiem, sadzeniem drzewek,utwardzaniem terenu, kładzeniem kostki brukowej, stawianiem ogrodzeń.

W takim razie jeszcze raz bardzo Panu dziękujemy i zapraszamy
w przyszłym roku z córką do Lubecka. Latem będzie mogła pojeździć na wspaniałych koniach ze stajni Pana 
Jacka Tkaczyka.

Dziękuję i do zobaczenia.

 

 

 

 

 

 

 

Rozmowa z Panem Tomaszem Górczyńskim, który postanowił wesprzeć finansowo nasze Stowarzyszenie:

Bardzo dziękujemy za wsparcie finansowe dla naszego Stowarzyszenia. Czy wiedział Pan, że jest pierwszą osobą, która wsparła Stowarzyszenie?

Tomasz Górczyński zarządzający stacją paliw przy ul. Lisowickiej w Lublińcu:
Tak, kiedy rozmawialiśmy o Stowarzyszeniu, wiedziałem, że zostało zarejestrowane kilka tygodni wcześniej i dopiero rozpoczyna swoją działalność.

Co skłoniło Pana do zaangażowania się w nasz projekt?

Natura, obcowanie ze zwierzętami. Uważam, że każda forma zapewnienia dzieciom alternatywy dla komputerów, internetu czy telewizji jest warta zainteresowania. Trzeba je wspierać i głośno o nich mówić, bo umówmy się: ile jest takich przedsięwzięć? Ile dzieci ma możliwość aby w ciekawy sposób spędzić czas i jeszcze się czegoś nauczyć? Bo przecież oprócz przyjemności z jazdy są jeszcze obowiązki, bo o konie trzeba dbać. Tak więc zdrowie fizyczne i psychiczne…. Sam zacząłem się zastanawiać, czy nie rozpocząć nauki jazdy konnej.

Serdecznie w takim razie zapraszamy na wiosnę do Lubecka, bo w tym czasie powinniśmy już mieć warunki do zaproponowania nauki jazdy konnej.

Panie Tomaszu, my tutaj rozmawiamy o żywych koniach a Pan na co dzień ma do czynienia z tymi mechanicznymi. Czy to się nie kłóci ze sobą?

Cieszy oczywiście, że dla rekreacji wracamy do natury, bo przecież dzisiaj jazda konno, to głównie rekreacja. Jednak świat się zmienił i dzisiaj trudno sobie wyobrazić życie bez samochodu. Te samochody potrzebują paliwa i tutaj pojawia się nasza misja aby nikomu tego paliwa nie zabrakło.

No tak, bez tego ani rusz. Muszę przyznać, że my również, aby dojechać na zawody używamy samochodów.  To może jeszcze w takim razie, zapytam, czy możemy w przyszłości liczyć na jakiś rabat na paliwo, kiedy będziemy wybierać się na zawody?

Oczywiście, że tak. Z rabatu na paliwo możecie korzystać cały czas. Wystarczy odwiedzić naszą stację i przystąpić do programu, który daje zniżki nawet 5 gr./litr wszystkim przedsiębiorcom. O szczegóły proszę pytać naszych pracowników na stacji.

To kolejna bardzo dobra wiadomość! W takim razie jeszcze raz bardzo Panu dziękujemy i do zobaczenia na stacji. Na pewno skorzystamy z rabatu na paliwo! 

Dziękuję i do zobaczenia. 

 

 

 

 

 

© 2013-2018 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl